Söbüce yaylası grup yolunda asfalt çalışması

Antalya Büyükşehir Belediyesi kırsal alan ekipleri Korkuteli Çomaklı ve Söbüce Mahallesi grup yolunda asfalt çalışması yapıyor. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi kırsalda asfalt seferberliğini sürdürüyor. Vatandaşların konforlu bir şekilde ulaşımlarını sağlamaları için çalışmalarını gece gündüz sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli’ne bağlı Çomaklı ve Söbüce Mahallesi grup yolunda asfalt çalışması yapıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı alt yapı ekipleri, daha önce grup yolunda heyelan güçlendirme, büz ve şarampol çalışmaları yapmıştı. Kırsal Hizmetlere bağlı asfalt ekipleri hazırlığı biten grup yolunda sathi kaplama ve yama asfalt çalışmaları yapıyor. 10 km uzunluğundaki asfalt çalışmaları tamamlandığında grup yolu güvenli ve konforlu hale gelecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler sorumlusu İsa Akdemir, Söbüce mahalle muhtarı Hüseyin Onuk ile birlikte yapılan sathi asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek, yolun bölge halkına hayırlı olmasını diledi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x